Čo o mne hovoria klientky

Simona Stefanisko

Danielka je nesmierne talentovaná fotografka, umelkyňa a mentorka. Som veľmi spokojná s našou spoluprácou. Ako koučka som začala ponúkať svoje služby online a potrebovala som pomoc s brandingom. Bola som si vedomá toho, že mať kvalitné profesionálne fotky, ktoré vyjadrujú esenciu môjho biznisu, ale zároveň aj moju vlastnú je v dnešnej dobe nevyhnutné. Po úvodnej konzultácii s Danielkou som vedela, že ona je jednoznačne ten správny človek pre môj biznis.

Všetko je to o energii, ktorá je veľmi dôležitým faktorom pri rozhodovaní sa pre klienta pri záujme o produkt alebo službu a to buď vedome alebo podvedome. Danielka dokázala energiu, ktorú ja vyjadrujem v podnikaní, ale aj osobne sprostredkovať cez fotografie.  

Počas fotenia som sa cítila skvelo, vypočutá, pochopená a bezpodmienečne prijatá.

Atmosféra, ktorú sme s Danielkou vytvorili aj napriek horúčave bola magická a aspoň pre mňa veľmi cíteľná aj na finálnych fotkách.

Ďakujem za nádherný zážitok a všetky cenné rady ohľadom tvorenia mojej značky. Teším sa na naše ďalšie fotenie a konzultácie. Ešte raz vďaka.

Simona, mindfulness coach 

Denisa Pogacová

S Danielou spolupracujeme ako s fotografkou a redaktorkou.  S textom
dodá zakaždým aj vlastné krásne ilustračné fotky, z ktorých sa vždy ťažko vyberá. Spolupráca s ňou je veľmi nenútená, prirodzene pozitívna, bez akéhokoľvek pocitu nátlaku alebo stresu. Je zodpovedná,
pracovitá a invenčná profesionálka, svojim pokojom a jemnocitom inšpiratívna aj z ľudskej stránky.
Daniela nie je z toho druhu fotografov, ktorí zachytávajú drsnú realitu každodennosti. Je veľmi pocitový človek a všade hľadá skôr to pekné. Prostredie, uhol, rekvizity, detail tela, záhyb šiat…
Skrátka vidí krásu aj tam kde je pre zvyšok sveta neviditeľná – nech by to bola hoci štetka na umývanie riadu, na jej fotke to bude jeden krásny, ušľachtilý predmet.
Páči sa mi, že jej fotky vyžarujú akúsi čistotu. Sú jasné a jemné, s krásnym detailom. Často objekt ani nevidíte celý ale aj tak viete čo na fotke je, pretože vám to odhalí cez nejaký zaujímavý detail. Dokáže
fotkou veľa povedať a zároveň zachovať tajomstvo.

Denisa Pogačová, šéfredaktorka zákazníckeho časopisu  COOP Jednota

Kristína Farkasová

My máme Danielu, slastne sme si vydýchli, keď súhlasila s tým, že nám nafotí naše telefonistické kryty. Nebudeme klamať, keď sme Danku spoznali, hneď sme vedeli, že jej ľúbezné, čisté, iné fotky budú pre naše (ľúbezné, čisté, iné) kryty ako stvorené. Bolo pre nás nekonečnou radosťou, že sa s nimi pohrala (akože pred foťákom samozrejme) a dokonca sa okamžite zakomponovala do svojich kompozícií naše večerné, ba až nočné nápady. Kým sme si mysleli, že číta naše pripomienky a rozmýšľali sme nad tým, či nie sme príliš prísni a či príliš neobmedzujeme jej tvorbu… prišli nám hotové fotky. Sme presvedčení, že naše telefonistické kryty kričia láskou: My máme Danku.

Mať okolo seba ľudí ako Danka je pokojom vo svete podnikateľov. Keby sme jej písali inzerát do Avíza, napíšeme: Je úžasná, citlivá, presná, chápavá, múdra, šikovná a empatická. Voľte Danielu. Pre svoje fotky. Tam niet lepšej kandidátky.

 

Kristína, herečka, kreatívec a spolutvorca značky krytov MyMame

Zuzana Konecná

Cítila som sa tak prirodzene a uvoľnene ako doteraz asi pri žiadnom fotení. Cítila som sa krásna a na fotkách od Daniely tie pocity naozaj ožili.

Zuzana, zakladateľka e-shopu Magické lono