Ako len opísať fotenie s Danielou…? Bolo mi v ten deň krásne a príjemne. Cítila som sa tak prirodzene a uvoľnene ako doteraz asi pri žiadnom fotení… Cítila som sa krásna… a na fotkách od Daniely tie pocity naozaj ožili… Už teraz sa teším na naše ďalšie spoločné projekty, v hlave mám kopec nápadov… a Dani je tá pravá, ktorá má v sebe (a okolo seba) tú správnu energiu na ich zhmotnenie… Ďakujem Dani!

Zuzana Konečná

majiteľka e-shopu Magické lono

S Danielou spolupracujeme ako s autorkou článkov zameraných životné prostredie. S textom dodá zakaždým aj vlastné krásne ilustračné fotky, z ktorých sa vždy ťažko vyberá.
Spolupráca s ňou je veľmi nenútená, prirodzene pozitívna, bez akéhokoľvek pocitu nátlaku alebo stresu. Je zodpovedná, pracovitá a invenčná profesionálka, svojim pokojom a jemnocitom inšpiratívna aj z ľudskej stránky.
Daniela nie je z toho druhu fotografov, ktorí zachytávajú drsnú realitu každodennosti. Je veľmi pocitový človek a všade hľadá skôr to pekné. Prostredie, uhol, rekvizity, detail tela, záhyb šiat… Skrátka vidí krásu aj tam kde je pre zvyšok sveta neviditeľná – nech by to bola hoci štetka na umývanie riadu, na jej fotke to bude jeden krásny, ušľachtilý predmet.
Páči sa mi, že jej fotky vyžarujú akúsi čistotu. Sú jasné a jemné, s krásnym detailom. Často objekt ani nevidíte celý ale aj tak viete čo na fotke je, pretože vám to odhalí cez nejaký zaujímavý detail. Dokáže
fotkou veľa povedať a zároveň zachovať tajomstvo.

Denisa Pogačová

šéfredaktorka zákazníckeho časopisu Coop Jednota