Pred fotením

Zaujala ma tvoja tvorba. Ako si rezervujem termín fotenia?

Napíš mi a spoločne nájdeme termín, ktorý ti vyhovuje. Pôsobím v Bratislave a Košiciach, ale pricestujem za tebou alebo tvojim projektom kamkoľvek, pretože cestovanie a spoznávanie nového milujem.

Mám záujem o fotenie na mieru a chcem sa s tebou dohodnúť na konzultácii. Ako na to?

Ak si si sa rozhodla pre fotenie na mieru, napíš mi a termín konzultácie si dohodneme. Ideálne osobne, ak by to šlo, ale ak nie, zavoláme si cez messenger alebo whats app. Navzájom sa trošku osobne zoznámime, urobíme si predstavu a naplánujeme spoluprácu.

Som hanblivá, ale aj ja chcem mať pekné fotky. Myslíš, že to zvládnem?

Samozrejme. Mám skúsenosť s fotením toho najhanblivejšieho človeka na svete – svojim minulým ja. Viem, aké to je postaviť sa pred objektív a báť sa.
Aj veľa mojich klientiek bolo takých, no fotenie si užili. Nebudem ťa nútiť robiť nič pre teba neprirodzené, ani nepríjemné. Spoločne si prejdeme koncept fotenia, vyberieme prostredie, kde sa budeš cítiť dobre a ostatné nechaj na mňa. Radosť a príjemná atmoška sú samozrejmosťou.

Ako vytváraš koncepty pre jednotlivé fotenia?

Svoje koncepty tvorím intuitívne a častokrát ku mne prichádzajú vo forme obrazov v meditáciách, tesne po zobudení alebo pri komunikácii s tým, koho plánujem fotiť.
Vždy klientku oboznámim s tým, čo som pre ňu vytvorila a spoločne doladíme detaily tak, aby sa nám to obom páčilo.

Fotenie

Kde všade je s tebou možné fotiť?

Pricestujem za tebou kamkoľvek. Napíš mi a spolu nájdeme termín, ktorý nám bude obom vyhovovať.

Kde všade fotíš? Robíš aj štúdiové fotky alebo fotíš len v prírode?

V tomto nemám limity. Kreatívne ťa viem nafotiť všade. Ak túžiš po autentických, prirodzených a zároveň krásnych fotkách s príjemnou energiou, nechaj to na mňa a nájdem ideálne miesto na fotenie. Nemusí to byť výlučne príroda, fotila som v kníhkupectve, v záhradách, v uliciach mesta, kaviarňach alebo historickej vile.
Ateliérové fotky poväčšine nerobím, ale nebránim sa tomu.

Ako sa mám na fotenie pripraviť?

Dobre sa vyspi, príjemne sa nalaď a prídi s tou najkrajšou víziou dňa. Fotenia so mnou sú uvoľnené a v príjemnej atmosfére. Som človek, ktorý miluje spontaneitu, kreativitu a autenticitu. Čím viac sama sebou budeš, tým lepšie.

Pred spoločným fotením ti pošlem aj riadenú meditáciu, ktorú ti nachannelujem. Pomôže ti zblížiť sa so sebou a naladiť sa na svoju podstatu. Vypočuj si ju pred spaním a aj ráno, ak to tak cítiš. 

A iné otázky

Vybrala som si viac fotografií, ako mám v balíčku. Čo teraz?

Teraz si mi urobila veľkú radosť. Napíš mi, ktoré si si vybrala navyše a ja ti každú jednu upravím. Cena za fotografie navyše je 20 eur/ks.

Chcela by som vytlačené fotografie, je možné si ich objednať aj u teba?

Samozrejme, napíš mi o aký počet a aké rozmery by si chcela. 

Je možné kúpiť si tvoje printy, ktoré máš v portfoliu?

Bude to možné. Na e-shope pracujem.

Ako dlho potrvá, kým mi pošleš fotografie?

Fotografie, ktoré spolu nafotíme posielam do 24 hodín. Z neupravených si vyberieš tie, ktoré sa ti najviac páčia a finálnu verziu dostaneš do týždňa.
Ak chceš tlačené fotografie k tomu, všetko mi napíš do správy a dohodneme detaily.