O mne

Kurzy a vzdelanie:

Photographer pro 2019 w/ Rachel Korinek

Foodstyling w/ Rachel Korinek

Svetlo vo fotografii w/ Dušan Křístek

Fine Art Compositing w/ Brooke Shaden

Art-Photo w/ Anka Zhuravlela

 

Spolupracovala som s:

Coop Jednota

Lunter

Jemnô

A brad bag

Magické lono

BioBeauty

NidEko

Decor-Glass

Dúhová mama

Krásny deň, som Daniela

a fotografiou mením spôsob, ako sa ženy dívajú samé na seba. Ale viedla k tomu dlhá cesta.

Fotografii som sa začala venovať počas štúdia na vysokej škole. Chcela som zachytávať krásu a šíriť ju medzi ľuďmi. Tento zámer mi ostal aj po skončení štúdia na Vysokej škole múzických umení. Začala som s produktovou fotografiou pre agentúry, firmy, časopisy a hand-made tvorcov.

No po pár rokoch prišlo vyhorenie, ktoré ma donútilo pozrieť sa na svoje služby a pristupovať k fotografii inak. Rozhodla som sa zamerať sa viac na ženy podnikateľky a ich poslania. Objavila som svoj dar zachytiť ozajstnú krásu, ktorá vychádza z vnútra, ich autenticitu a energiu, ktorá dokáže podporiť ich projekt.
Pomáham ženám uvidieť a uvedomovať si ich jedinečnosť a krásu ich tela, pomáham podnikateľkám s vizuálnou stránkou ich obsahu tak, aby bol autentický a zároveň esteticky príjemný.

Denisa

Daniela nie je typ čo vás bude silou-mocou štylizovať do neprirodzenej polohy, takže môžete naplno prejaviť svoju osobnosť. Bude vás sprevádzať svojím jemným a nenúteným spôsobom, bude vám fajn a okrem krásnych fotiek budete mať aj veľmi pekný pozitívny zážitok.

Zuzana - Magické lono

Cítila som sa tak prirodzene a uvoľnene ako doteraz asi pri žiadnom fotení. Cítila som sa krásna a na fotkách od Daniely tie pocity naozaj ožili.