Staň sa kráľovnou autoportrétu

online kurz

A tak som si povedala, že to skúsim sama. Spoznávala som sa cez objektív, hľadala som najfotogenickejšie uhly a pózy a snažila si vytvoriť svoje fotky tak, aby čo najpresnejšie odzrkadľovali, kým som. Fotografovanie sa pre mňa stalo intímnou činnosťou, pri ktorej som sa naučila vnímať seba a krásu svojho tela.

Práve vtedy som si dokázala vytvoriť najkrajšie fotky, aké som kedy mala. Dnes sa na sociálne siete a na web fotím sama.  Vytváram fantasy autoportréty vo photoshope, ktoré som začala predávať ako printy a minulý rok sa mi podarilo nafotiť reklamné fotky pre značku ľanových posteľných obliečok.

Ukážem ti, ako vytvárať krásne autoportréty s ľahkosťou 

Stalo sa ti, že si sa nechala odfotiť kamarátkou alebo priateľom, no výsledkom bola fotka pri ktorej si sa zhrozila a povedala si – toto predsa nemôžem byť ja?
Nie, to si naozaj nebola ty. Z náhodných záberov málokedy vznikne fotka, ktorú si chceš dať na sociálne siete, páči sa ti alebo sa ňou pochváliš ostatným.

Presne to som zistila sama pred pár rokmi, keď som si kúpila prvú bezzrkadlovku a poprosila priateľku, aby ma odfotila. Výsledkom boli fotky, na ktorých som sa nenávidela. Nepreháňam.

Predstav si, že to dokážeš tiež.

V online kurze autoportrétu ti ukážem, ako ľahko a s radosťou si vytvoríš fotografie pre seba, na sociálne siete, web alebo kamkoľvek.

V kurze sa naučíš

 

 • ako sa na seba pozrieť cez objektív a nájsť svoje najfotogenickejšie uhly a pózy,
 • kde a ako hľadať inšpiráciu,
 • ako vytvoriť koncept autoportrétu a pustiť sa do jeho realizácie,
 • akú techniku použiť a ako nastaviť celý set up na autoportrét,
 • ako si vytvoriť príjemnú atmosféru pri fotení, tak aby vznikol nádherný autoportrét,
 • prevediem ťa základnou úpravou v Lightroome a ukážem ti aplikácie, ktoré ti pomôžu s úpravou v mobile.
7

Vyber si plán, ktorý potrebuješ

BASIC

 • prístup do online kurzu, kde nájdeš videá a názorné ukážky mojich autoportrétov,
 • FB skupina pre všetkých členov, kde sa ma môžeš opýtať na čokoľvek alebo zdieľať svoje fotky a získať feedback odo mňa.

 

199 eur 

129 eur

VIP

 • prístup do online kurz, kde nájdeš videá a názorné ukážky mojich autoportrétov,
 • pravidelná aktualizácia obsahu kurzu,
 • FB skupina pre všetkých členov, kde sa môžeš pýtať alebo postnúť svoj pokrok,
 • hodinová konzultácia so mnou cez messenger alebo zoom určená na tvoje otázky a feedback k tvojim fotkám.

299 eur
199 eur

Uvádzacia cena kurzu trvá ešte

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Prístup do online kurzu za túto uvádzaciu cenu nie je časovo obmedzený, no cena sa bude zvyšovať. Do kurzu budem pridávať ďalšie videá, pretože stále rastiem a vzdelávam sa. Tento obsah bude prístupný pre VIP členov.

Presne to chcem.

Idem do toho s tebou, Daniela.

Kurz je pre teba ak:

 • sa chceš naučiť vytvárať estetické a autentické autoportréty na svoje sociálne siete alebo na web,
 • si podnikateľka a online priestor je súčasťou tvojej práce. Nebaví ťa používať dookola tie isté fotografie a chceš svoj obsah osviežiť,
 • nemá ťa kto fotiť (pretože naposledy, keď si to skúsila s frajerom alebo kamoškou si tie fotky nepoužila) a profesionálnu fotografku si nenajmeš na každý nápad, ktorý ti skrsne v hlave,
 • hľadáš svoj štýl, stále si trošku hanblivá, no láka ťa zažiť celý kreatívny proces a mať nádherné fotky,
 • si kreatívna, máš skvelé nápady, fotenie ťa baví,
 • chceš byť kráľovnou autoportrétu.

Ako bude kurz prebiehať

Kurz štartuje 10. 8., kedy dostaneš prístup do členskej sekcie. Tá je rozdelená do niekoľkých modulov, v ktorých sú videá a úlohy.
Získaš takisto prístup do podpornej skupiny na Facebooku, kde sa ma môžeš opýtať, ak ti nebude niečo jasné alebo postnúť svoju fotografiu, ak budeš chcieť feedback.

Ak si zakúpiš VIP členstvo, kontaktuj ma a dohodneme si dátum konzultácie. Takisto budem v priebehu kurzu aktualizovať materiály a pridávať nové, ku ktorým budeš mať prístup.

Áno, chcem sa stať kráľovnou autoportrétov.

Najčastejšie otázky

1. Akú techniku potrebujem?

Tú, ktorú máš pri sebe. Nemusíš si hneď kúpiť zrkadlovku za 1000 eur, ale môžeš pokojne začať s mobilom. Kurz je stavaný tak, aby si postupy, ktoré ti ukážem vedela aplikovať na zrkadlovku, bezzrkadlovku alebo mobilný telefón.

2. Kúpila som si plán Basic, ale chcem prejsť na VIP. Ako na to?

Skvelé, som rada. Napíš mi, vystavím ti faktúru na upgrade plánu a pošlem ti nové prihlasovacie údaje. 

3. Čo ak sa nenaučím vytvárať také fotografie, ako by som chcela? Vrátiš mi peniaze?

V tomto kurze nájdeš všetky moje overené postupy, ktoré som sama aplikovala vo svojej fotografii. Ak máš nejakú otázku alebo ti môžem pomôcť inak, napíš to do skupiny. Je úplne na tebe ako a koľko času sa budeš venovať fotografovaniu autoportrétu a ako následne s kurzom naložíš, preto ti vrátenie peňazí negarantujem.

4. Nájdem v kurze aj základné informácie o nastavení fotoaparátu?

Nie, technickými záležitosťami sa v tomto kurze nezaoberám. Ako nastaviť fotoaparát nájdeš v mnohých návodoch na youtube alebo to už vieš.
V kurze ti však ukážem, akú techniku používam ja, ako robím set up, ktorým fotím autoportréty a predstavím ti najvhodnejšie objektívy na fotografovanie autoportrétu v interiéri a exteriéri.